CHIYOWAKA ICHIKAWA

05.08 - 18:00 | KABUKI ŠOKIO IR TSUGARU-ŠAMISEN MUZIKOS PASIRODYMAS "VIENINTELĖ GYVENIMO GALIMYBĖ" FESTIVALIO ATIDARYMO KONCERTE

Hiracukos mieste, Japonijoje gyvenantis tradicinio šokio puoselėtojas Chiyowaka Ichikawa, tęsdamas savo tėvo ir senelio tradiciją kuria šokio pasirodymus su Kabuki teatro drabužiais.

Kabukis (jap. 歌舞伎 = Kabuki - "daina-šokis-vaidyba") – tradicinė japonų teatrinio meno sritis, kurioje vaidina tik vyrai ir naudojami impozantiški kostiumai. Keturis šimtmečius tai buvo vienas pagrindinių japonų menų. 

Chiyowaka Ichikawa yra sukūręs pasirodymą japonų tradicinės muzikos grupės “Senbon Sakura” muzikiniame vaizdo klipe, o 2022 buvo paskirtas “Hiracuka expo: menininkai, kuriantys ateitį” vadovu.

Festivalio atidarymo koncerte Chiyowaka Ichikawa atskleis Kabuki šokio tradiciją bendrame pasirodyme “Vienintelė gyvenimo galimybė” su tsugaru-šamisen muzikantu Jack.

Pasirodymą dovanoja: Hiracukos miestas (Japonija) ir Kauno miesto savivaldybė.

Renginio vieta: KC Romuva, Laisvės al. 54. Renginys nemokamas, be išankstinės registracijos. Vietų skaičius ribotas, durys atidaromos 17:15 val.

ATRASKITE JAPONIJĄ KAUNE | DISCOVER JAPAN IN KAUNAS