HIROAKI UMEDA

05.09 - 18:00 | Šviesos ir šokio spektaklis "Būsenos"

05.09- 20:00 | Šviesos ir šokio spektaklis "Intensyvioji dalelė"

KKC Romuva, Laisvės al. 54. Bilietai

Vieno garsiausių avangardinio meno scenos vardų Japonijoje, choreografo ir tarpdisciplininio menininko Hiroaki Umeda kūryba pulsuoja ir užburia savo galinga energija, skaitmenine grafika ir kūno judesio sinergija scenoje. Nuo tada, kai įkūrė savo trupę "S20", jo subtilūs, bet brutalūs šokio spektakliai apkeliavo visą pasaulį ir sulaukė žiūrovų bei kritikų pripažinimo. Jo kūryba pripažinta dėl itin holistinės meninės metodologijos, turinčios stiprų skaitmeninį pagrindą, kurioje į choreografiją įtraukiami ne tik fiziniai elementai, tokia kaip šokis, bet ir optiniai, garsiniai, jutiminiai ir, svarbiausia, susiliejančios erdvės ir laiko komponentai.

Skaitmeninių projekcijų ir šokio spektaklyje "Būsenos" scena susiliedama su atlikėjo kūnu kurs magnetizmą, įtraukiantį publiką į performansą, kuris yra labiau jaučiamas nei suprantamas. Lėtumas ir spindesys scenoje panardins į laipsnišką transformaciją, pereinant iš vienos būsenos į kitą, virstančią galingais energijos pliūpsniais.

"Intensyvioji dalelė" žiūrovai patiris „nestabilaus stabilumo” prisotintą skaitmeninę tikrovę su įspūdinga šviesų architektūra, choreografija ir paties menininko atliekamu šokiu scenoje, kuri lyg gyvas organizmas per įspūdingą skaitmeninę grafiką susilies su žmogaus kūnu.

Renginio partneriai: Toshiba International Foundation, EU-Japan Fest, Kauno miesto savivaldybė, KC Romuva

Bilietus kviečiame įsigyti čia | Renginio vieta: KC Romuva, Laisvės al. 54

PASINERKIME Į JAPONIŠKĄ KELIONĘ KARTU | LET'S IMMERSE IN JAPANESE EXPERIENCE TOGETHER